Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,00 Kč
  • Akvaristik.eu
  • /
  • Akvaristik Peuker - Doprava potřeb pro akvaristiku

Doprava

Zásilky, které obdržíme do 12.00 hodin (s dopravou PPL) jsou zpravidla expedovány ještě týž den. V případě, že zboží náhle nebude skladem, informujeme Vás o tom nejpozději do 48 hodin. Vždy Vám zasíláme informační mail o vyřízení Vaši objednávky, aby jste mohli balík pohodlně očekávat.

K zaslání Vašeho objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. Pohyb Vašich zásilek je možno též pohodlně sledovat na internetových stránkách těchto společností a ve Vašem zákaznickém centru máte vždy uvedeno i číslo Vašeho balíku. Kliknutím na toto číslo se dostanete přímo na stránku s údaji o Vašem balíku. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budou naši pracovníci informovat obratem na váš e-mail.

Pokud je uvedena "Doprava zdarma", jedná se o dotovanou dopravu naší firmou. Doprava zdarma neplatí pro nadměrné zásilky, dopravu akvárií a pro velkoodběratele. Velká akvária nad 50 litrů posíláme buď naším vozem, nebo jako paletovou zásilku, z důvodu zajištění dodání bez poškození. Proto musíme účtovat přímé náklady na dopravu.

 

Česká republika

Přepravní služba PPL(max.váha 30 kg)

129 Kč

Přepravní služba PPL:
Při nákupu nad 1 500 Kč
(neplatí pro velkoobchodní odběratele a dopravu akvárií)
zdarma

Zásilkova (max.délka 70 cm, max.váha 10 kg!!!)

Zásilkovna při obkednávce nad 1500 Kč

Česká pošta - Balík Do ruky:

99 Kč

69 Kč

159 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu: 159 Kč
Rozvoz našim vozem v den objednání:
Lokalita Jablonec nad Nisou - Liberec
149 Kč
Osobní převzení na naší prodejně:
Proseč nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
zdarma
Individuální rozvoz - nadměrné zásilky: 500 Kč

 

 

 

Slovensko

Pošta / PPL:

Zásilkovna:

239 Kč

99 Kč

 

Dobírka

Dobírka: 49 Kč

 

Platba

Dobírka

Po zpracováníí a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo dodavateli v hotovosti.

 

Bankovním převodem

Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet č. 9109233001/5500 u Raiffeisenbank. Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce.

 

Hotově při převzetí na prodejně

Po zpracováníí a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám po jejím připravení následně na email zašleme výzvu k vyzvednutí zboží v našem kamenném obchodě.Vyzvednutí můžete uskutečnit v následujících dnech během naši pracovní doby.

 

Online platba prostřednictvím platební brány GoPay

GoPay je platební brána pro rychlé a bezpečné platby na internetu,která Vám dovolí zvolit pohodlně způsob platby ze svého internetového bankovnicví, nebo zvolit úhradu platební kartou či jinou podporovano formou platby. Podrobné informace o širokých platebních možnostech a založení Vaši GoPay peněženky naleznete na GoPay.cz  Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Vždy Vás budeme i telefonicky kontaktovat.

 

PEUKER Akvaristik, prodejna

Telefon: +420 483 317 361
E-mail: info@akvaristik.cz

Prosečská 141, Proseč nad Nisou
po - pá 8:30 - 18 hod., so: 9-13 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Články, novinky

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Newsletter

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu?