Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,00 Kč

Firemní filozofie

Ivana Peukerová s manželem Dušanem Vás vítají na svých akvaristických stránkách a zvou Vás do prodejny. Naše práce je naším koníčkem. Začátek naší rodinné firmy pramení v zálibě v akvaristice a přírodě vůbec. Máme rádi všechny naše ryby, a proto Vám můžeme zaručit, že jsou chované v perfektních podmínkách, s absolutním důrazem na zdraví, bezvadnou výživu a čistotu. Na otevření vlastní akvaristiky jsme se velmi dlouho těšili. Předcházelo tomu dlouhé období hledání vhodných prostor, shánění finančních prostředků, až po náročnou přestavbu prodejny ve vlastním domě. Protože jsme všechno dělali víceméně sami, trvalo to déle, než bychom sami chtěli. Za to máme dnes ale všechno tak, jak jsme si představovali a konečně můžeme vyzkoušet provozovat prodejnu, kterou jsme dříve v našem okolí marně hledali. Chceme, aby naše ryby, které nezávisle na jejich prodejní ceně chováme v nejlepších podmínkách a krmíme kvalitním značkovým krmivem Tetra, dělali radost dlouhou dobu každému, kdo si je přinese domů. V našich nádržích udržujeme přírodní prostředí, ve všech je pískové nebo kamenité dno a rostliny. V našich nádržích vidíte, jak bude rybka vypadat ve Vašem akváriu.

Čistota prostředí, nejlepší podmínky pro ryby a dobrý zákaznický servis je to, co naši prodejnu odlišuje od ostatních. Chceme, aby se akvaristé u nás cítili jako u přátel, a proto s k nim jako ke svým přátelům chováme. Nezáleží na tom, jestli utratíte málo nebo hodně peněz, každý, kdo má rád akvaristiku, je u nás srdečně vítán. Věříme, že náš odlišný přístup bude hlavním důvodem, proč se k nám naši zákazníci budou vracet.

Snažíme se, aby ryby, rostliny i technika, kterou u nás zakoupíte, dlouho vydržela. Nemáme zájem o rychlý obchod se špatným zbožím. Proto dodáváme jen takové, o kterém Vám můžeme také všechno říci a ukázat Vám, jak ho používat. Naše rostliny jsou velké a silné, porovnejte je s rostlinami od konkurence. K námi dodávané technice dostanete kompletní popis, třeba Vám je i osobně smontujeme, nebo předvedeme, jak na to. S reklamacemi neděláme problémy. Akvarijní komplety dovezeme až k Vám domů. Za mírné navýšení ceny pomůžeme s instalací. Přejeme si, abyste k nám chodili rádi, proto nám řekněte, pokud se Vám něco nelíbí!

U nás nenarazíte na levné paskvily. Prodáváme dobré značky a ceny držíme na rozumné úrovni. Cena není o moc vyšší, kvalita je na mnoho let.

Rádi Vám poradíme a pomůžeme při zařizování maličkého akvária v dětském pokoji i obří nádrže ve Vaší kanceláři. Uděláme všechno proto, abyste byli spokojeni Vy s Vašimi němými přáteli a oni aby byli zdraví a dožili se vysokého věku. Najdeme pro Vás ideální řešení nádrže, ať už máte ušetřeno pár korun na malé akvárium, nebo hodláte zařídit nádrž v luxusní hale.

V našem obchodě najdete kromě ryb také spoustu zdravých rostlin a veškeré technické zařízení od hadičky až po stojan do chovné stanice. Dodáme také systémy hnojení CO2 a kompletní nádrže na klíč. Novinkou je mikrosvět Nanoakvaristika, kterou právě testujeme.

Na setkání se těší

Ivana Peukerová a Dušan Peuker

PEUKER Akvaristik, prodejna

Telefon: +420 483 317 361
E-mail: info@akvaristik.cz

Prosečská 141, Proseč nad Nisou
po - pá 8:30 - 18 hod., so: 9-13 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Články, novinky

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Newsletter

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu?